Aktualno

Plan dela Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo Maribor v letu 2012

V letu, ki sledi jubilejnemu letu ob 20. obletnici osamosvojitve bomo ob pomanjkanju sredstev, ki smo jih na račun tega leta porabili ( ne po lastni krivdi ), delno okrnili naš program, ki je direktno povezan s stroški in se bomo posvetili programom, ki ne zahtevajo toliko finančnih sredstev. Poizkušali bomo z delnimi organizacijskimi posegi,

Plan dela Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo Maribor v letu 2012 Read More »

Poročilo o delu Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo v letu 2011

Leto 2011 je bilo jubilejno 20. Leto od osamosvojitve Slovenije. V začetku leta smo si zastavili zelo smeli načrt, kaj bomo v tem letu opravili in komaj smo sami verjeli, da nam bo vse zastavljeno tudi uspelo uresničiti. V mesecu januarju smo opravili pietetno dejanje, poklon padlim bojevnikom Pohorskega bataljona pri Treh žebljih na Osankarici.

Poročilo o delu Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo v letu 2011 Read More »

Izleti 2011

Spoštovane veteranke, veterani! Pomladanski meseci prinašajo kar nekaj praznikov, ki jih mi veterani vojne za Slovenijo spoštujemo, saj so naši, letos prav posebej, saj mineva 20 let od prelomnih dogodkov, kjer smo tudi mi prispevali svoj delež. Torej kar po vrsti: Petek 20. maja ob 10.uri, odkritje spomenika ob 20. obletnici osamosvojitve, posvečenega veteranom vojne za

Izleti 2011 Read More »

Občni zbor 18.3.2011

Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Maribor je opravilo 18.03.2011 svoj občni zbor, na katerem smo se med drugim dogovorili o preteklem delu in o tem, kaj bomo postorili v letu, ko obhajamo 20. obletnico osamosvojitve naše domovine. Pred nami so smeli načrti, ki jih bomo uresničili z pametnim ter vstrajnim delom ob pomoči vseh,

Občni zbor 18.3.2011 Read More »

Scroll to Top